Cep Telefonundan Para Kazanma Yolları

Cep Telefonundan Para Kazanma Yolları günümüzde pek çok kişinin merak ettiği ve araştırdığı konulardan bir tanesidir. Her ne kadar ilk bakışta zor gözükse de belirli uygulamalar ve koymuş olduğunuz hedefler ile başarıya ulaşabilmeniz mümkündür.

Son yıllarda cep telefonunda yaşanan teknolojik gelişmeler ile birlikte telefonlar adeta günlük yaşantımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Hatta öyle ki günlük hayatta finans ve ekonomi başta olmak üzere birçok etkinlik cep telefonları üzerinden yürütülmektedir. Hal böyle olunca cep telefonları da bir sektör haline dönüşmüş ve birçok kişi için ekmek parası haline gelmiştir. Yeteneklerinizi ve zekânızı kullanarak sizlerde cep telefonları üzerinden para kazanabilirsiniz. Sizlere cep telefonu üzerinden para kazanabileceğiniz iki başlık sunacağız. Bunu nasıl yapacağınızı merak ediyor iseniz, gelin birlikte bakalım.

Telefonda Para Kazanma Uygulamaları

            Telefondan Para Kazanma Uygulamaları olur mu demeyin! Gelişen teknoloji ile birlikte birçok özel firma cep telefonu uygulamaları üzerinden belirli anketler düzenlenmekte ve vermiş oldukları belirli işler ile birlikte para kazanılmasını sağlamaktadır. Peki, bu uygulamalar nelerdir. Sizler için telefondan para kazanabileceğiniz uygulamaları listeledik;

CheckPoints

Cep telefonu üzerinden en kolay para kazanma yolu olarak gösterilen CheckPoints gününün büyük bir vaktini cep telefonları üzerinde geçirenler için büyük bir fırsattır. Barkot tarama, video izleme, anket doldurma ve testlere katılama gibi birçok unsuru içerisinde barındıran CheckPoints para kazanma olanağı sunmaktadır. Bu uygulamaya hem Andorid hem de İphone ile birlikte ulaşabilmeniz mümkündür.

Easy Shift

Verilen görevleri tamamlayarak para kazanmak ister misiniz? Bu soruya evet cevabı veriyorsanız, genellikle mağazalar üzerindeki fiyatları kontrol edip stokta bulunup bulunmadıklarını belirleyerek para kazanabilirsiniz. Easy Shift, ödemeleri Paypal aracılığı ile 48 saat içerisinde gerçekleştirmektedir. Ödemeler yaklaşık olarak 2 Dolar ile 20 Dolar arasında değişmektedir. Bu uygulamaya sadece İphone cihazları üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür.

Field Agent

Yine yapacağınız görev sonrasında para kazanmanızı sağlayacak bir uygulama olan Field Agent, raf uygunluğunun kontrol edilmesi, demoların kontrolü ve vitrin düzeni ile ilgili sizlere bazı görevler vermektedir. Paypal aracılığı ile yaklaşık olarak 3 Dolar ile 12 Dolar arasında ödeme gerçekleştirmektedir. Bu uygulamaya sadece İphone cihazları üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür.

Locket

Tam olarak nasıl bir hedefleme de bulunduğu belli olmasa da sadece Android sistemlerde kullanılmaktadır. Locket, telefonunuzun reklam gösterme özelliğini açtıktan sonra telefonunuz ile etkileşim halinde olarak reklam gösterme olanağı sunmaktadır. Burada dikkat etmeniz nokta ise ödemeyi alabilmeniz için hesabınızda 10 Dolar tutarın olmasıdır.
Yukarıda belirtmiş olduğumuz uygulamaların yanı sıra birçok uygulama yer almaktadır. Sizler uygulama dışı para kazanmak istiyorsanız yeteneklerinizi keşfetmeniz gerekmektedir. Yetenekleriniz doğrultusunda para kazanmak istiyorsanız aşağıdaki önerileri deneyebilirsiniz.

Cep Telefonundan Para Kazanma Yolları
Cep Telefonundan Para Kazanma Yolları

Cep Telefonundan Nasıl Para Kazanılır?

Cep telefonundan para kazanmak isteyen pek çok kişi sosyal medyayı tercih etmektedir. Genellikle kullanılan Facebook, İnstagram ve Twitter bunların en uğrak noktaları arasında yer almaktadır. Bunların yanı sıra cep telefonunuzdan bağlantı kurarak internet ortamı üzerinden de para kazanabilmeniz mümkündür. Sizler için birkaç öneri paylaşacağız. Bunun yanı sıra evde para kazanabileceğiniz diğer yolları arıyorsanız https://www.aylakbilgin.com/evde-para-kazanma-yollari-79/ makalemizden faydalanabilirsiniz.

Youtube Kanalı Oluşturmak

Son dönemlerde adından oldukça sık bahsettiren Youtube, cep telefonları üzerinden en çok etkileşim alan web siteleri arasında başta gelmektedir. Sizlerde oluşturacağınız bir youtube kanalı ile birlikte Google Adsense üzerinden para kazanabilirsiniz.

Mobil Uygulama Yapmak ve Satmak

Geçmiş yıllara nazaran hazırda mobil uygulama yapabileceğiniz pek çok uygulama yer almaktadır. Bu uygulamalar üzerinden sizlerde mobil uygulama tasarlayıp satabilirsiniz. Hatta bu mobil uygulamalar üzerinden Google Adsense ile birlikte para kazanabilmeniz de mümkündür.

Sosyal Medya Üzerinden Para Kazanmak

Cep telefonları üzerinden en çok gerçekleştirilen para kazanama yöntemlerinden birisidir. Sizlerde belirli bir kitleye ulaşarak bu sosyal medya hesaplarını satabilir ya da reklam üzerine anlaşma sağlayarak para kazanabilirsiniz.

Online Oyun Oynamak

Hem oyun oynayarak eğlenceli vakit geçirmek hem de para kazanmak istiyorsanız online oyun oynayabilirsiniz. Online oyun üzerinden gerek sahip olduğunuz karakteri gerekse oyunda elde etmiş olduğunuz itemleri satarak para kazanabilirsiniz.

Cep Telefonundan Para Kazanmak Mümkün Mü?

          Cep telefonundan para kazanmak, gelişen teknoloji ile birlikte geçmiş yıllara nazaran günümüzde daha kolaydır. Yukarıda saymış olduğumuz uygulama ve yetenekleriniz ile yapabileceğiniz unsurlar ile birlikte bunu kolaylık başarabilmeniz mümkündür. Burada dikkat etmeniz gereken sadece biraz azim ve sabır olacaktır. Bunu sağladığınız takdirde sizlerde cep telefonu üzerinden para kazanabilirsiniz.

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.