Değer Kaybetmeyen Altın Çeşitleri Nelerdir?

Değer Kaybetmeyen Altın Çeşitleri Nelerdir? Sorusu yatırımını altın üzerinden yaparak güzel bir kazanç sağlamak isteyenleri yakından ilgilendirmektedir.

Değer kaybetmeyen altın çeşitleri denildiğinde muhakkak ilk akla gelen çeyrek altındır. Çeyrek altın değer kaybetmeyen altın olarak gösterilse de burada hataya düşülmektedir. Sizler yatırımınızı altından yana kullanacaksanız, çeyrek altın kadar gram altını da göz artı etmemeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra eğer büyük miktarlarda yani 1 kg üzerinde bir altın alımı gerçekleştirmek istiyorsanız burada da külçe altın üzerinde durmanız gerekmektedir. Sizlerde hangi altını alacağınız konusunda tereddüt yaşıyorsanız Değer Kaybetmeyen Altın Çeşitleri konumuzda sizlerin kazanabileceği şekilde hangi altını almanız gerektiğine yönelik detaylı anlatımda bulunacağız.

Değer Kaybetmeyen Altın Çeşitleri

Değer kaybetmeyen altın çeşitleri üzerinden para kazanmak istiyorsanız kendinizi hurda ve işçiliği bulunmayan altına yönlendirmeniz gerekmektedir. Bu altın çeşitlerini alırken hem diğerlerine göre daha ucuz bir şekilde alacak hem de uzun vade de güzel kazançlar elde edeceksiniz. Fakat bu durum alacağınız altın miktarına göre de değişiklik göstermektedir. Öncelikle sizlere en çok tercih edilen altın çeşitleri hakkında bilgi vermek istiyoruz.

İşte Altın Çeşitleri;

 • Gram Altın.
 • Çeyrek Altın
 • Yarım Altın
 • Tam Altın
 • Reşat Altın
 • Hamit Altın – Gremse Altın

Bozdurunca Değer Kaybetmeyen Altın Hangisi?

Bozdurunca Değer Kaybetmeyen Altın Hangisi? Sorusu genellikle bayanlar tarafından bizlere yönlendirilmektedir. Güne girme, çalışma ya da diğer birikim kaynakları neticesinde elde edilen paraların hem muhafazası hem de kazanç getirmesi için birçok kişi yatırımını altından yana tercih etmektedir. Eğer birikiminiz küçük miktarlarda kalıyor ise kesinlikle gram üzerinden hurda altın almanızı tavsiye ederiz. Hurda altın diğer altın çeşitlerine göre sizlere daha çok avantaj sağlayacaktır. Bunun yanı sıra işçiliği olmayan altın çeşitleri üzerinde de durabilirsiniz.

Hangi Altın Satarken Daha Çok Kazandırır?

Hangi Altın Satarken Daha Çok Kazandırır? Sorusuna vereceğimiz cevap külçe altın olacaktır. Eğer büyük miktarlarda değilde küçük miktarlarda altın alarak kazanmak istiyorsanız belirttiğimiz üzere hurda altın, işçiliği olmayan altın üzerinde durmalısınız. Bunları ise gram üzerinden almanız sizlerin yararına olacaktır. Ortalama bir düzeye sahipseniz ise bu durumda kesinlikle Hamit altın çeşidi olan Gremse altın almanızı öneririz. Kısa vadede çok bir kazanç göremeseniz de uzun vade de çok güzel gelir elde edebilirsiniz. Şöyle bir fiyat listesine göz atarsak.

2019 Gram Altın Fiyatı

Ocak Ayı Ortalaması: 220 TL – Eylül Ayı Ortalaması: 280 TL

2019 Çeyrek Altın Fiyatı

Ocak Ayı Ortalaması: 365 TL – Eylül Ayı Ortalaması: 442 TL

Bozdururken Zarar Etmeyen Bilezik Hangisi?

Bozdururken zarar etmeyen bilezik hangisi? Sorusu genellikle yeni evlenecek olan çiftler ya da henüz yeni evli olan çiftler tarafından araştırılmaktadır. Düğünden kalan masrafları karşılamak için kullanılan ya da geleceğe yönelik yatırım yapılarak iyi bir gelir elde etmek isteyenlerce araştırılan bu konuyla ilgili olarak detaylı bilgiye https://www.aylakbilgin.com/deger-kaybetmeyen-bilezik-modelleri-nelerdir-749/ konumuzdan ulaşabilirsiniz.

Yatırım İçin Hangi Altın Alınmalı 2019

Yatırım için hangi altın alınmalı 2019 yılında meydana gelen dalgalanmalar ile birlikte oldukça çok sorulan bir soru haline gelmiştir. Gram, çeyrek, tam ve külçe acaba hangi altına yatırımı yapsam diye düşünen birçok kişi bu konuda kararsız kalmıştır. Bizlerin sizlere bu konuda 3 önerisi olacaktır. Eğer paranız kısıtlı ve küçük miktarlar ile altın yapmak istiyorsanız kesinlikle hurda ve işçiliği olmayan altın. Eğer maddi durumunuz biraz daha iyiyse tam veya Gremse altın, eğer tüm birikiminizi altında toplamak istiyorsanız külçe altın almanızı tavsiye ederiz. Sizlere kâr sağlayacak yatırım yapacağınız altınları maddelersek;

 • Hurda Altın (Gram olarak) (Düşük Bütçeli)
 • İşçiliği Bulunmayan Altın (Düşük Bütçeli)
 • Tam Altın (Orta Bütçeli)
 • Gremse Altın (Orta Bütçeli)
 • Külçe Altın (Yüksek Bütçeli)
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.