Huawei Watch GT 2, GT 2e, GT 2 Pro, HarmonyOS 2022 güncellemesini alacak mı?

Huawei Watch GT serisi, Huawei’nin akıllı saat pazarında küresel bir pazar payını kazanmasını sağladı. Huawei, akıllı saat segmentini müşteri memnuniyeti açısından yüksek tutmak amacıyla yazılım ve donanım tarafında bir çok yenjilik geliştirdi. Bu nedenle, 2018’deki Huawei Watch GT’nin başarısından sonra şirket, yeni varyantları ve 46 ve 42 mm’lik modelleriyle GT2 modelini piyasaya sürdü.

Watch GT 2’nin ardından Huawei, modaya uyum sağlayan uygun bütçe dostu Watch GT 2e’yi piyasaya sürdü. Spor aktivitesi, sağlık ve fitness özellikleriyle birlikte bir çok kişinin ilgisini kazandı. Ardından, Watch GT 2 Pro geldi. Huawei, bu modelinde ise ek bir kaç donanım özelliği yanı sıra yüksek malzeme kalitesi ile üst sınıf bir akıllı saati kullanıcılara sunmuş oldu.

Estetiğin yanı sıra, Huawei Watch GT 2 Pro’nun birçok özelliği var ve bunlardan biri de çok faydalı bir sağlık ilavesi olan EKG (Elektrokardiyografi) entegrasyonu. Huawei’nin akıllı saat dünyasındaki başarılarında bu akıllı saatlerin ayrı bir yeri var. Ancak teknoloji her gün gelişiyor ve 2 Haziran 2021’de Huawei, HarmonyOS işletim sistemi tarafından desteklenecek yeni bir akıllı saat ekosistemini başlatacak. Etkinlikte Huawei, Watch 3 ve Watch 3 Pro modellerinden oluşan en yeni akıllı saat serisini tanıtacak. Bu akıllı saatler, tüketicilere önceden yüklenmiş HarmonyOS ve diğer yeni heyecan verici yazılım eklemelere sahip olacak.

Huawei Watch GT 2, GT 2e, GT 2 Pro, HarmonyOS 2022 Güncellemesi

Huawei Watch GT 2, GT 2e ve GT 2 Pro akıllı saatlerinin de HarmonyOS işletim sistemine yükseltileceğini doğruladı. Çin ve küresel modeller için yükseltme güncellemesi için kesin bir tarih henüz verilmiş değil. Ocak ayının başında Çin de yer alan kullanıcılar için beta sürüm dağıtımı ve test süreçleri başladı. Çoğu teknoloji blog sitesi sahipleri genel olarak Nisan ve Mart ayları içerisinde global yani küresel sürümün dağıtıma hazır olabileceği hakkında yorumlarda bulunuyor.

HarmonyOS Güncellemesi Alacak Huawei Akıllı Saatler

  • Huawei Watch GT 2
  • Huawei Watch GT 2e
  • Huawei Watch GT 2 Pro
  • Huawei Watch GT 2 Pro ECG Version

Yukarıda belirttiğimiz modeller için HarmonyOS güncellemesinin kullanıcılara sunulacak. HarmonyOS saatlerin temel performansını nasıl etkileyeceği şuan için bir muamma. GT2 Pro kullanıcısı olarak sizin kadar bende heyecan içerisinde HarmonyOS güncellemesini beklemekteyim. Umarım en kısa sürede yeni işletim sistemini kullanabiliriz.

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.