Maaş Yazısı Örneği 2020

Maaş Yazısı Örneği 2020 yılında da vatandaşlarımızca kurumlara yönelik banka, elden yazı ve haciz işlemlerini yapabilmeleri için araştırılan bir konudur.

Maaş Yazısı Örneği 2020 yılında da vatandaşlarımız tarafından özel kurumlardan elden istenilen veya bankalar ve haciz işlemleri için talep edilen bir evraktır. Günümüzde genellikle maaş bordroları istenilse de bu evrak birçok kurum tarafından talep edilmektedir. Gelir belgesi veya maaş bordrosu yerine geçen bu evrağı kolay bir şekilde talep edebilmeniz mümkündür. Bakıldığında maaş yazısını genellikle bankalar özel sektörde çalışan kişilerden talep etmektedir. Sizlere bu yazımızda Maaş yazısı örneği hakkında detaylı olarak bilgi aktarmaya çalışacağız.

Maaş Yazısı Örneği 2020

Maaş yazısı örneği 2020 yılında en güncel hali ile hazırlanarak sizlere sunuldu. Maaş yazısı örneğini sizlere 3 ayrı başlıkta anlatmaya çalışacağız. Maaş yazısı örneğini gerek bankalara vermek için gerek elden maaş ödeme yazısı almak için gerekse maaş haczi yazı örneği için kullanabileceksiniz. Bunun yanı sıra sizlerinde bu yönde bir talebi olursa bunu bizlere yorum kısmından belirtmesi yeterli olacaktır. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde sorunuza yanıt vermeye çalışacağız. Şimdi Maaş yazısı örneği nedir? Gelin hep birlikte bakalım.

Banka Maaş Yazısı Örneği 2020

Banka Maaş Yazısı Örneği 2020 yılında da birçok vatandaşımız tarafından talep edilmektedir. Genellikle bankalar tarafından istenilen gelir belgesine karşılık verilen bu belge özel sektörde çalışanlar tarafından araştırılmaktadır. Sizlerde çalışmış olduğunuz firmaya ilişkin maaş dökümünü gösterir bir belgeyi bankaya ibraz etmek istiyorsanız aşağıda belirteceğimiz dilekçe örneğini kullanabilirsiniz.

……………….. BANKASI ……………….. ŞUBESİ MÜDÜRLÜĞÜNE

                                                                                                                                                       İSTANBUL

………………..………………..……………………..………….. adresinde faaliyet gösteren ……………………..………….. isimli firmamızda halen  .… / …… / 20…. tarihinden bu yana çalışmakta olan ……………….. sigorta sicil numaralı personelimiz sayın ……………….. maaş yazısı talebi üzerine şirketimizden evrak talep ettiği anlaşılmakla,

Halen görevde olan ……………….. sigorta sicil numaralı personelimiz sayın ………………..’a çalışmaları karşılığında aylık olmak üzere ……………….. TL (…… yazı ile …….. Türk Lirası) net maaş ödemesi yapılmaktadır. Evrak tanzim tarihi itibari ile maaşında herhangi bir icra, taksit veya kesinti bulunmamaktadır. İş bu dilekçe yukarıda belirtildiği üzere personel talebi üzerine düzenlenerek kurum yetkilisince tanzim ve imza altına alınmıştır.

 

Firma Adı          :

Yetkili                :

İmza                  :

Adres                 :……………………………………………………………………………………………………….…………………………………..

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Tel No                : ………………………………………………

Maaş Haczi Yazı Örneği 2020

Maaş Haczi Yazı Örneği 2020 yılında sizlerin kullanabileceği en güzel biçimi ile düzenlenerek yayınlandı. İcra Müdürlüğüne vereceğiniz dilekçeyi kendi bilgileriniz ile birlikte kolayca word sayfasına yapıştırarak doldurabilirsiniz. Bunun yanı sıra istemiş olduğunuz bir örnek olursa bunu yorum kısmından bizlere belirtebilirsiniz. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız. Bunun yanı sıra eğer aradığınız banka bloke kaldırma dilekçesi ise örneğine https://www.aylakbilgin.com/banka-bloke-kaldirma-dilekce-ornegi-2019-1384/ yazımızdan ulaşabilirsiniz.

…………………..İCRA MÜDÜRLÜĞÜNE

                                                                                                                                                       ANKARA

DOSYA NO: 2020 /……..
KONU        : Maaş Hesabına Konulan Haczin Kaldırılması Hk.

Müdürlüğünüzün, yukarıda esas numarası yazılı dosyasından ………………………… Bankası A.Ş Genel Müdürlüğü tarafından maaş hesabım olan ………………………… Bankası adına kayıtlı …………………………………………………… IBAN No’lu hesabıma haciz işlemi uygulanmıştır. Haciz tatbik edilen hesap, benim maaş hesabımdır. Buna ilişkin belgeleri de dilekçe ekinde sunuyorum.

………………………… Bankası A.Ş Genel Müdürlüğü tarafından maaş hesabıma uygulanan haciz nedeniyle maaşımı alamamaktayım. Bu hususta oldukça çok mağduriyet yaşamaktayım. Yapılan yasal düzenlemeler ile maaş hesabıma uygulanan haciz yasaya ve usule uygun değildir. Gerekli araştırmanın yapılarak söz konusu maaş hesabım üzerine konulan haczin fekki hususunda,

Gereğini saygılarımla arz ve talep ederim.

………/………../20…….

ADI SOYADI – İMZA

 

Adres                 :……………………………………………………………………………………………………….…………………………………..

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Tel No                : ………………………………………………

Ekler                  :

  • Maaş Hesabı Cüzdanı Sureti
  • Maaş Hesap Hareketin Gösterir Belge
  • Kimlik Fotokopisi
  • Kesintiyi İçerir Belge (Bunu da ekleyebilirsiniz.)

Elden Maaş Ödeme Yazısı Örneği 2020

Elden Maaş Ödeme Yazısı Örneği 2020 yılında gerek özel gerekse kamu sektöründe çalışan birçok kişinin talep etmiş olduğu bir örnektir. Gerekli işlemlerinizi tamamlayabilmeniz için talep edilen bu belgeyi sizin ve iş yerinizin rahatça kullanabileceği şekilde düzenledik. Word sayfasına yapıştırarak kolaylıkla kullanabilmeniz mümkündür.

………………..…………….. (İLGİLİ MAKAM YAZILMALI)

                                                                                                                                                       İSTANBUL

………………..………………..……………………..………….. isimli iş yerimizde çalışmakta olan ……………..……………………..…………. T.C. Kimlik numaralı, ……………………..………(ad- soyad) halen  .… / …… / 20…. tarihinden bu yana iş yerimizde çalışmakta ve kendisine çalışmaları karşılığında aylık olmak üzere ……………….. TL (…… yazı ile …….. Türk Lirası) net maaş ödemesi yapılmaktadır. Evrak tanzim tarihi itibari ile maaşında herhangi bir icra, taksit veya kesinti bulunmamaktadır.

 

Firma Adı          :

Yetkili                :

İmza                  :

Adres                 :……………………………………………………………………………………………………….…………………………………..

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Tel No                : ………………………………………………

 

 

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.