Öğretmen Emeklilik Dilekçesi Örneği 2020

Öğretmen Emeklilik Dilekçesi Örneği 2020 yılında da emekliye ayrılmak isteyen birçok öğretmen tarafından araştırılan ve merak edilen konu olmuştur.

Öğretmen Emeklilik Dilekçesi 2020 yılında hizmet yılını tamamlayarak emekliye ayrılmak isteyen öğretmenlerin talep etmiş olduğu bir konudur. Yapmış olduğu emekle birlikte adından söz ettiren öğretmenlerimiz hizmet yılını tamamlamaları ardından emekliye ayrılmak istemektedirler. Fakat bu konuda bazı tereddütler yaşanmaktadır. Bu tereddütlerin giderilmesi adına sizlere en uygun ve rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bazı dilekçe örneklerini sunuyoruz. Peki, Öğretmen emeklilik dilekçe örneği nedir? Gelin hep birlikte bakalım.

Öğretmen Emeklilik Dilekçesi Örneği 2020

Öğretmen emeklilik dilekçesi 2020 yılında emekliye ayrılmak isteyen öğretmenlerin oldukça merak ettiği ve araştırdığı bir konudur. Gerek aşamaların nasıl ilerleyeceği gerekse nasıl bir dilekçe hazırlanması gerektiği yönünde bilgi edinilmeye çalışılmaktadır. Sizlere bu yazımızda emeklilik dilekçesi ve işleyişi hakkında detaylı olarak bilgi vermeye çalışacağız.

Öğretmen Emeklilik Dilekçesi Örneği Nedir?

Öğretmen emeklilik dilekçesi nedir? Emekliliği gelmiş ve yaşını doldurmuş olanlar tarafından araştırılmaktadır. Bu dilekçeleri bulunduğunu okul müdürlüğüne ibraz etmeniz gerekmektedir. Sizleri düşünerek 2 farklı özellikle emeklilik dilekçesi örneği sunuyoruz. İstediğinizi kolay ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Öğretmen Emeklilik Dilekçesi Örneği 2020

Öğretmen emeklilik dilekçesi örneği 2020 yılında sizlerin kullanabileceğiniz en uygun şekliyle hazırlanmaya çalışmıştır. Bu dilekçeyi bir word sayfasına yapıştırarak kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra bir çıktı alarak üzerinde doldurma işlemi de yapabilirsiniz.

…………….. OKULU MÜDÜRLÜĞÜNE

                                                                                                                            ANKARA

Müdürlüğünüzde ………………… Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. …………… hizmet yılımı ve yaş şartımı tamamladığımdan, 1 Numaralı Cumhurbaşkanlığı Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 331 inci, Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 2018/15 Nolu Genelgeleri ve 5434 sayılı Kanunun 39/b maddeleri gereğince emekliye ayrılmak istiyorum.

Bilgilerinizi ve gereğini arz ederim.…./………/20……..

             (İmza)
(Adınızı-Soyadı)

ADRES:

Emekli Sicil No :

Öğretmen Emeklilik Dilekçe Örneği 2020

Öğretmen emeklilik dilekçe örneği 2020 yılına ait bir örneği yukarıda sunduk. Bunun yanı sıra farklı bir örnek kullanmak istiyorsanız aşağıda belirttiğimiz örneği kullanabilirsiniz. Bu örneği de yukarıdaki dilekçe örneğinde olduğu gibi bir word sayfasına yapıştırarak rahat ve hızlıca kullanabilirsiniz.

…………… İLKOKULU / ORTAOKULU / LİSE  MÜDÜRLÜĞÜNE

                                                                                                                              İSTANBUL

 

GÖREVİ                               : 

ÜNVANI                               : 

ADI VE SOYADI                  : 

T.C.KİMLİK NO                    : 

ADRES                                 :

BABA ADI                            : 

DOĞUM YERİ VE TARİHİ   :  

EMEKLİ SİCİL NO               : 

MEBSİS NO                        :

KONU                                  : Emeklilik Talebi.

Okulunuzda ……………. öğretmeni olarak çalışmaktayım.Kanunun öngördüğü hizmet yılımı tamamladım. …./…./….. tarihi itibariyle emekliye ayrılmak istiyorum. Adıma bağlanacak olan emekli aylık ve emekli ikramiyesi ödemelerimi aşağıda belirttiğim banka hesabına ödenmesini talep ediyorum.

Gereğini saygılarımla arz ederim. …./…/…..

İmzası

Ad Soyadı

Emekli Maaşı ve ikramiyesini

Talep Ettiğim Banka/PTT Şubesinin;

Adı                    :

Bulunduğu İl/İlçe         :

Şube İsmi                    :

Iban Numarası             :

Ekler:

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.