D Smart İptal Dilekçesi Örneği

D Smart İptal Dilekçesi Örneği aboneliğini iptal etmek isteyen pek çok kullanıcı tarafından araştırılan bir konudur.

D Smart iptal dilekçesi ile ilgili olarak son dönemlerde oldukça büyük bir sıkıntı yaşandığını görebilmekteyiz. Pek çok kişi hali hazırda bulunan D Smart aboneliğini iptal etmek için çeşitli yollara başvurmaktadır. Ancak bunun en resmi hali iptal dilekçesi yazmaktadır. Hal böyle olunca pek çok kişinin D Smart aboneliğini iptal ettirmek üzere çeşitli araştırmalarda bulunduğunu görebilmekteyiz. Sizlerde D Smart iptal dilekçesi ile ilgili olarak araştırma yapıyorsanız, yazımızdan detaylara ulaşabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda D Smart İptal Dilekçesi Örneği Nedir? Sorusunu cevaplandırmaya çalışacağız.

D Smart Abonelik İptali Örneği 2022

D Smart İptal Dilekçesi Örneği word ve pdf formatına uygun bir şekilde kopyala yapıştır olarak kullanabileceğiniz en güzel haliyle hazırlanmıştır. D Smart ile ilgili olarak bilgi vermeden önce genellikle sorulan bazı sorulara başlıklar halinde yanıt vereceğiz. Bunun yanı sıra eğer Superonline kullanıyor ve bununda iptalini sağlamak istiyorsanız https://www.aylakbilgin.com/superonline-iptal-dilekcesi-ornegi-3823/yazımızdan detaylara ulaşabilirsiniz.

D Smart İptal Dilekçesi Nereye Gönderilir?

D Smart abonelik iptal dilekçesini D Smart resmi web sitesi üzerinde de belirtildiği üzere PK:138 Şişli/İstanbul adresine kimlik fotokopisini de ekleyerek gönderebilirsiniz. Ayrıca bayilere şahsen teslim edebilir ya da 0212 478 03 33 no’lu numara üzerine faks gönderebilirsiniz.

E Devlet Üzerinden D Smart İptali Nasıl Yapılır?

E Devlet Üzerinden D Smart İptali yapmak için öncelikle sisteme giriş sağlayarak aboneliklerinizi kontrol edin. Daha sonrasında iptal etmek istediğiniz abonelik üzerinde seçiminizi yapın. İptal başvuru nedenini doldurun. Sonrasında bu belgeyi imzalayarak fesih işlemini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

D Smart İptal Dilekçesi

D Smart Abonelik İptal Dilekçesi 2022 yılında sizler için güncel haliyle sunulmuştur. Sizlere sunacağımız abonelik iptal dilekçesini kopyalayarak word ya da pdf formatına çevirmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra dilekçemizi A4 kağıdına kendinize göre de el yazısıyla doldurup sunabilirsiniz.

D- Smart Müşteri Hizmetlerine

Ad-Soyadı: (Abone Sahibi İsim ve Soyisim yazınız.)

Abonelik Numarası: (Varsa abonelik numarasını yazınız.)

İptal Talebi Nedeni: (İptal Etmek İstediğiniz Nedeninizi yazınız.)

İrtibat Telefonu: (Telefon Numaranızı yazınız.)

Hali hazırda D- Smart Bireysel / Ticari Aboneliğim bulunmaktadır. Devam eden bu aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum. D-Smart aboneliğimin iptali gerçekleştirilerek, sözleşmede belirttiğim adresimde bulunan receiver’in tarafınızca teslim alınmasını talep ederim. Ayrıca abonelik iptal dilekçesinden sonra hizmeti kullanmayacağımı belirterek receiver’ın teslim alınmaması halinde herhangi bir sorumluluk kabul etmediğimi belirtirim.

Gereğini saygılarımla arz ve talep ederim.

.………/………../20…….

ADI SOYADI – İMZA

Eki: Kimlik Fotokopisi

 

 T.C. Kimlik No: ………………………………………………

Adres                 :……………………………………………………………………………………………………….…………………………………..

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Tel No                : ………………………………………………

 

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.