Superonline İptal Dilekçesi Örneği

Superonline İptal Dilekçesi Örneği 2021 yılında çeşitli neden ve problemler ile abonelik iptal yöntemini araştırmış olduğu bir konudur.

Günümüzde birçok farklı kurumlardan internet sahibidir. Ancak belirli nedenlerle dönem dönem yapılan abonelikleri iptal ettirmektedirler. Bu yazımızda sizlere Superonline ile ilgili olarak iptal prosedürleri ve dilekçesi hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Ayrıca sizlerde Superonline iptal dilekçesi üzerinde araştırma yapıyorsanız, yazımızdan detaylara ulaşabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda Superonline İptal Dilekçesi Örneği ve detayları hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Superonline İptal Dilekçesi Örneği 2021

Superonline İptal Dilekçesi Örneği konusunda bahsetmeden önce sizlere Superonline ve yapılacak işlemler hakkında birkaç bilgi sunacağız. Bu bilgiler arasında cayma hakkı, fax numarası, pdf ve word şeklindeki dilekçeler gibi pek çok bilgi bulunmaktadır. Peki, Superonline nasıl iptal edilir? Gelin, hep birlikte bakalım.

Superonline Cayma Hakkı Kaç Gün?

Superonline cayma hakkı cihazın sizlere teslim edilmesinden itibaren 14 gün içerisinde kullanılmalıdır. Bu 14 günlük süre içerisinde cayma hakkını kullanmaya sahipsiniz. 14 günün geçmemesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Cayma süresi içerisinde cihazı iade etmeniz halinde cayma bedeli ödememektesiniz.

Turkcell Superonline İnternet İptali Nasıl Yapılır?

Superonline internet hizmetini iptal etmek istiyorsanız, Turkcell Kurumsal Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurmanız gerekmektedir. Ayrıca Kurumsal hatları olan 0850 222 1 222 numarasından ulaşarak internet aboneliğini iptal ettirmek istediğini söyleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra talep alınarak sizlerden bazı evrakların iletimi istenilmektedir. Detaylı bilgiye ilgili numara üzerinden ulaşabilirsiniz.

Superonline Fax Yolu ile Abonelik Feshi

Superonline aboneliği fesh etmek için fax yolunu kullanmanız gerekmektedir. Ayrıca Hazırlamış olduğunuz dilekçeyi 0850 502 61 49 faks numarasına imzalı olarak göndermelisiniz. Bunun yanı sıra tekrardan müşteri hizmetleri ile görüşerek faxın temin edilip edilmediği ve iptal talebinin oluşturul oluşturulmadığını öğrenmelisiniz.

Superonline İptal Dilekçesi Nedir?

Superonline iptal dilekçesi, hali hazırda bireysel ya da ticari aboneliği bulunan kişilerin çeşitli sebepler ile birlikte bu abonelik hizmetini iptal ettirmek için yazmış olduğu dilekçedir. Bunun yanı sıra bu dilekçe örneği ve iptal prosedürü ile ilgili olarak tam ve doğru bir bilgi için müşteri hizmetleri ile iletişim kurulması gerekmektedir.

Superonline Abonelik İptal Dilekçesi Örneği 2021

Superonline Abonelik İptal Dilekçesi 2021 yılında sizler için güncel haliyle sunulmuştur. Ayrıca  dilekçemizi kopyalayarak word ya da pdf formatına çevirmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra dilekçe örneğimizi doğrudan el yazısıyla kâğıda geçirerek de kullanabilirsiniz.

TURKCELL SUPERONLİNE İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş

Ad-Soyadı: (Abone Sahibi İsim ve Soyisim yazınız.)

Abonelik Numarası: (Varsa abonelik numarasını yazınız.)

İptal Talebi Nedeni: (İptal Etmek İstediğiniz Nedeninizi yazınız.)

İrtibat Telefonu: (Telefon Numaranızı yazınız.)

Hali hazırda Superonline Bireysel / Ticari Aboneliğim bulunmaktadır. Devam eden bu aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum.

Gereğini saygılarımla arz ve talep ederim.

.………/………../20…….

ADI SOYADI – İMZA

Eki: Kimlik Fotokopisi

 

 T.C. Kimlik No: ………………………………………………

Adres                 :……………………………………………………………………………………………………….…………………………………..

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Tel No                : ………………………………………………

 

 

 

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. TamamDetaylı bilgi için tıklayınız.