PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Harcar?

PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Harcar? Sorusu oyun severlerce keyifle oynanan PUBG Mobile hakkında harcadığı internet ile kafalarda soru işareti bırakmıştır.

PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Harcıyor? Son dönemlerde birçok kişi tarafından tercih edilen PUBG Mobile aynı zamanda ne kadar internet tükettiği ile ilgili de merak konusu olmuştur. Birçok kişi sanal ortamda yer alan PUBG Mobile gibi online bilgisayar veya mobile oyunlara ilgi duymaktadır. Bu oyunlar arasında ise oldukça popülerlik kazanan PUBG Mobile oyunu başı çekmektedir. Hatta bu oyun öyle bir hal almıştır ki yediden yetmişe birçok kişi tarafından bir eğlence kaynağı haline dönüşmüştür. Oyuna olan bu rağbet aynı zamanda ekiplerinde birbirleri ile kaynaşmasını ve keyifli bir şekilde vakit geçirmesine olanak sunmuştur. PUBG Mobile oyunu hakkında eğlenceli bir şekilde vakit geçirebileceğinizi belirterek birçok olumlu yönden bahsettik. Fakat akıllarda kalan ve merak edilen bir konu daha bulunmaktadır. PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Harcar? Gelin, bu sorunun cevabına birlikte bakalım.

PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Harcar?

PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Gider? Sorusu oyun severler tarafından oldukça merak edilen bir konu haline gelmiştir. PUBG (Player Unknown’s Battle Grounds) oyunu Bluehole tarafından üretilerek yayımlanmıştır. Sürekli güncellemeler yapılan ve gelişme gösteren bu oyun günümüzde birçok kişi tarafından da vaktinin büyük bir bölümünü ayırdığı oyunlar arasında yer almaktadır. Peki, PUBG oyununa ne kadar internet gider, bu soru sizin oyun ayarlarınız ve internet sağlayıcınız ile yakından ilgilidir. Gelin, bu oyun ile ne kadar süre de ne kadar internet harcadığınıza birlikte bakalım. Ayrıca Kafa Topu 2 oyununun ile ne kadar internet harcadığını merak ediyorsanız https://www.aylakbilgin.com/kafa-topu-2-ne-kadar-internet-harcar-592/ yazımızdan öğrenebilirsiniz.

PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Yer?

PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Yer? Sorusunu cevaplamak amacıyla sizler için bazı denemelerde ve araştırmalarda bulunduk. 4 Kişilik bir takım ve en düşük görüntü kalitesinde oynayacağınız bir PUBG maçı yaklaşık olarak 12 MB tüketmektedir. Bu demek oluyor ki mikrofon açık bir şekilde, takım oyunu ile yapacağınız 1 saatlik yani 2 maçlık oyun sizlerden 25 mb internet gitmesine neden olacaktır. Bu oran ise oldukça kaliteli ve efektleri fazla olan bir oyun için oldukça ideal bir rakamdır.

PUBG Mobile Ne Kadar İnternet Harcıyor

PUBG Mobile İnternet Tüketimi diğer online oyunlara nazaran sağlamış olduğu kalite ve efektler ile birlikte oldukça uygundur. Son güncellemeler ile birlikte yaklaşık olarak 1.5 GB kapasiteye sahip olan bu oyunu 15 ile 25 MB arasında oynayabilmeniz mümkündür. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta eğer oyunu ilk olarak yüklüyorsanız yapılacak güncellemeleri göz ardı etmemeniz olacaktır.

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. TamamDetaylı bilgi için tıklayınız.