Kafa Topu 2 Ne Kadar İnternet Harcar?

Kafa Topu 2 Ne Kadar İnternet Harcar? ya da farklı bir deyişle ne kadar internet yer? oyun severlerin ve interneti az olanların en çok merak ettiği konudur.

Son dönemlerde Battle Royal tarzda online oyunlar ilgi çekiyor olsa da oyun severlerin bazı oyunlara müptela olduğunu söyleyelim. Vaktinin büyük bir çoğunluğunu bilgisayar ortamında ya da cep telefonunda geçiren oyun severler özellikle Kafa Topu 2 gibi karşılıklı oynayabileceği ve rekabet kurabileceği oyunları tercih etmektedir. Fakat birçok kişi bu tarz oyunların ne kadar mb harcadığını ve telefonunun kaldırıp kaldırmayacağı konusunu oldukça çok merak etmektedir. Kafa Topu 2 oyununu günümüz cihazları ile kolayca oynamanız mümkündür. Bunun yanı sıra harcamış olduğu internet ile ilgili sizlere detaylı olarak bilgi aktarmaya çalışacağız. Bu bilgiler kesin bilgi niteliğinde değildir. En net bilgiyi oyun yapımcısından öğrenebilirsiniz. Bunun en büyük nedeni ise cihazlar arasındaki farklılık ve sağlamış olduğunu internet bağlantı düzeyiyle ilgilidir. Bizler genel kapsamda edinmiş olduğumuz bilgiyi sizlere aktarmaya çalışacağız.

Kafa Topu 2 Ne Kadar İnternet Harcar?

Kafa Topu 2 Ne Kadar İnternet Gider? Bu soru genellikle kafa topu severlerinin ya da tutkunlarının en çok sorduğu sorulardan bir tanesidir. Dünyanın dört bir yanından yeni oyuncular ile birlikte futbol maçı yapabileceğiniz Online Kafa Topu son dönemlerde birçok kişinin  ilgisini çekmeyi başarmıştır. Bu güzel oyunu ister arkadaşlarınız ile birlikte isterseniz rastgele bir oyuncu ile birlikte oynamanız mümkündür. Yenilen arayüz ve alt yapısı ile birlikte oldukça beğenilen Kafa Topu 2 Ne Kadar İnternet Gider? Gelin, birlikte bakalım. Bunun yanı sıra PUBG Mobile oyunu için ne kadar internet harcadığı ile ilgili bilgiye https://www.aylakbilgin.com/pubg-mobile-ne-kadar-internet-harcar-600/ yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kafa Topu 2 Ne Kadar İnternet Yer?

Kafa Topu 2 Ne Kadar İnternet Yer? Yaptığımız araştırmalar ve denemelerimiz neticesinde Kafa Topu 2’nin harcadığı internet oranını derlemeye çalıştık. Oynaması oldukça zevkli olan bu güzel oyunu maç maç oranlara böldük. Her maçın ortalama olarak 10 dakika sürdürmeye çalıştık ve kullanmış olduğu internetin ise ortalama 4 mb olduğunu tespit ettik. Bu demek oluyor ki 1 saat içerisinde oynayacağınız 5 maç yaklaşık olarak 20 mb harcayacaktır ve bu online bir oyun için oldukça ideal ve güzel bir orandır.

Kafa Topu 2 Kaç mb Harcar?

Kafa Topu 2 Kaç mb harcar? yazımızda da belirttiğimiz gibi kafa topu ile yapacağınız 10 dakikalık bir oyun 4 mb harcamaktadır.Bu hem mobil veri bağlantısında hem de wifi bağlantısında aynıdır. Online oyunların birçoğu kapasitesine ve özelliklerine bağlı olarak yaklaşık 10 mb yakın internet harcamaktadır. Kafa Topu 2 değerlendirildiğinde ise çok makul bir harcama yaptığı görülmektedir. Günlük 1-2 saatinizi bu oyuna ayırdığınızı düşünürsek aylık olarak 1,5 GB internet işinizi görecektir.

 

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.