Lol Ne Kadar İnternet Harcar?

Lol Ne Kadar İnternet Harcar? Sorusu ile League of Legends yani lol oynayanların kaç mb yer ve ne kadar internet tüketir sorularının cevabını aramaktadır.

Lol yani adıyla League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen video oyunlarından bir tanesidir. 2009 yılında piyasaya çıkan bu oyun günümüzde birçok kişi tarafından oynanmakta ve büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Bu güzel oyun Warcraft III haritasında yer alan Defense of the Ancients örnek alınarak yapılmıştır. Büyük bir tutkuyla oynan bu oyun ise akıllarda ne kadar internet harcar? ve kaç mb internet yer? gibi soruların cevabı ile merak edilmektedir.

Lol Ne Kadar İnternet Harcar?

Lol Ne Kadar İnternet Harcar? Sorusu genellikle her zaman her yerde Wi-Fi bulamayan oyun tutkunları tarafından sorulmakta ve merak edilmektedir. Dünyanın dört bir yanından büyük bir heyecan ile oynanan lol günümüzde de oldukça popüler hale gelebilmeyi başarmıştır. Yenilenen arayüz ve alt yapısı ile birlikte oldukça çok tercih edilen lol ne kadar internet harcar? gelin birlikte bakalım. Ayrıca popüler bir oyun haline gelen PUBG ile ilgili internet tüketimini merak ediyorsanız https://www.aylakbilgin.com/pubg-mobile-ne-kadar-internet-harcar-600/ yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

League of Legends Lol Ne Kadar İnternet Yer?

Lol ne kadar internet yer? dünyanın dört bir yanında turnuvaları düzenlenen ve ülkemizde de oldukça çok sevilen bu oyun diğer video oyunlarına göre tam bir internet dostudur. Lol oyununda yapacağınız 1 maç yaklaşık olarak 40 dakika kadar sürmektedir. Bu ise yaklaşık olarak 40 mb internet harcar, diğer video oyunları ile kıyaslandığında bu rakamın çok düşük olduğunu görebilirsiniz. 1 Ay boyunca günlük 2 saat bu oyunu oynadığınızı düşünürsek aylık 4 GB internet işinizi görecektir. Tabi buna oyunun ilk kurulumu dahil değildir. Oyunun ilk kurulumu ile birlikte bu oyunu oynayacaksanız oyun sağlayıcısından oyunun boyutu hakkında tam ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Lol Kaç mb Yer?

Lol kaç mb yer? bu oyun hakkında en merak edilen konulardan bir tanesidir. Yazımızda belirttiğimiz gibi yapacağınız 40 dakikalık bir maç yaklaşık olarak 40 mb internet harcamaktadır. Fakat bu durum sizlerin bağlantı seviyesine ve cihazınıza göre de değişiklik gösterebilmektedir. Lol ile geçireceğiniz 1 saat sizlere yaklaşık olarak 60-65 mb internete mal olacaktır. Ayrıca telefonunuzun interneti ile bu oyuna bilgisayardan bağlanacaksanız bilgisayarınızda yer alan otomatik güncellemeleri kapatmanızı öneririz.

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.