TFT Spatula Nedir? Spatula Ne İşe Yarar?

Spatula Nedir? TFT Spatula Ne İşe Yarar? Sorusu League of Legends oyunu oynayanların genellikle yapay zekâ rauntlarından düşürdükleri eşya ile ilgilidir.

TFT Spatula Ne İşe Yarar? Sorusu LOL oyuncuları için oldukça önemli bir sorudur. TFT spatula kazanılabilmesi için genellikle şampiyon seçim sırasında üzerinde spatula olan oyunculardan ya da yapay zekâ rauntlarından elde edilebilmektedir. Basit bir eşya gibi görünse de sağlanan kombinasyonlar ile birlikte oldukça değerli bir eşyadır. Oyuncular genellikle oyunun içerisinde yer alan açıklamalarda bu eşyayı değersiz görseler de aslında birçok özelliği içerisinde barındırmaktır. Sizlere bu yazımızda TFT Spatula Nedir? Spatula Ne İşe Yarar? Sorularını cevaplandırmaya çalışacağız. 

TFT Spatula Nedir? Spatula Ne İşe Yarar?

TFT Spatula Nedir? Spatula Ne İşe Yarar? Sorusu birçok LOL oyuncusu tarafından merak edilmektedir. Spatula oyun içerisinde sizlere değersiz gelse de yapılan eşya kombinasyonlarında oldukça büyük bir rol oynamaktadır. Yazımızda başlıklar halinde sizlere spatulanın ne olduğu ve ne işe yaradığı hakkında detaylı bilgi aktarmaya çalışacağız. Bunun yanı sıra LOL yani League of Legends’in ne kadar internet tükettiğine dair bilgiye https://www.aylakbilgin.com/lol-ne-kadar-internet-harcar-811/ yazımızdan ulaşabilirsiniz. 

TFT Spatula Nedir? Ne İşe Yarar?

TFT Spatula, oyun içerisinde en güçlü eşyaları elde etmenizi sağlayan gizemli bir eşyadır. Birleştirildiği diğer eşyaları güçlendirerek birçok özelliğin ön plana çıkmasına sağlayan Spatula aynı zamanda farklı kombinasyonlar ile elde edemeyeceğiniz birçok eşyayı sizlere sunmaktadır. Kendisini diğer eşyalardan ayıran en büyük farkta aslında budur. Spatula ile yapacağınız kombinasyonlardan elde edeceğiniz eşyalar sizlerin saldırı hızı, can yerine bir sınıf veya köken bonusu gibi birçok özelliği kazanmanızı da sağlayacaktır.

TFT Spatula Ne İşe Yarar?

TFT Spatula Ne İşe Yarar? Sorusuna yazımızın başlarında biraz değinmiştik. TFT Spatula, sizlerin en güçlü eşyayı elde edebilmeniz için oldukça gereklidir. Örnek vermek gerekirse spatula itemini tek kılıç itemi ile birleştirdiğinizde sizlere Youmuu hayalet kılıcını vermektedir. Bu durum da sizlerin şampiyonu aynı zamanda suikastçı kılmasını sağlayacaktır. Bunun yanı sıra farklı kombinasyonlar ile işinize yarayacak birçok eşyayı elde edebilmeniz de mümkündür.

Spatula Ne İşe Yarar? kısaca açıklamak gerekirse, pek fazla nitelik kazandırmasa da oyunun kurallarını çiğneyen bazı eşyalara dönüştürülebilmektedir.

TFT Spatula Eşya Kombinasyonlarından Ne Elde Edilir?

TFT Spatula Eşya Kombinasyonlarından Ne Elde Edilir? Aslında soracağınız asıl sorunun bu olması gerekmektedir. Daha güçlü bir oyuncu olmak istiyorsanız bu oyunun inceliklerini iyi bir şekilde bilmeniz ve buna göre hareket etmeniz gerekmektedir. Peki, TFT Spatula eşya birleştirmelerinden ya da farklı bir deyişle kombinasyonlarından ne elde edilir? Gelin birlikte bakalım.

 • Spatula + Negatron Pelerini = Runaan’ın Kasırgası (Fazladan 2 şampiyona saldırır bu saldırılar %50 hasar verir.)
 • Spatula + Zincir Yelek = Sövalyenin Adağı (Kullanan Şampiyon aynı zamanda Şövalye olur.)
 • Nişancı Yayı + Spatula = Mahvolmuş Kralın Kılıcı (Kullanan Şampiyon aynı zamanda Kılıç Ustası olur.)
 • Spatula + Dev Kemeri = Donmuş Balyoz (Kullanan Şampiyon aynı zamanda Buzul olur.)
 • Spatula + Tanrıçanın Gözyaşı = Darkin (Kullanan Şampiyon aynı zamanda İblis olur.)
 • Spatula + Aşırı Büyük Sopa = Yuumı (Kullanan Şampiyon aynı zamanda Büyücü olur.)
 • Tek Kılıcı + Spatula = Youmuu’nun Hayalet Kılıcı (Kullanan Şampiyon aynı zamanda Suikastçı olur.)
 • Spatula + Spatula = Doğanın Kuvveti (Kullanan Şampiyon Şampiyon Sınırını Aşabilir.)
2 Yorum
 1. omer

  spatule nerden çıkar

 2. DOG FİGHT

  guzel de kardes spatula gorevi nasıl yapılr sematık resımlerı veya videoları nereden bulabılırım

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. TamamDetaylı bilgi için tıklayınız.