Call Of Duty Mobile Ne Kadar İnternet Yer?

Call Of Duty Mobile Ne Kadar İnternet Yer? Sorusu son zamanlarda ön plana çıkan  Call Of Duty Mobile oyunu hakkında oldukça merak edilen bir konu olmuştur.

Call Of Duty Mobile Ne Kadar İnternet harcar? Sorusu Battle Royal tarzı oyunların hayatımıza girmesi ile birlikte oldukça çok araştırılan bir konu haline gelmiştir. Call Of Duty Mobile aynı PUGB Mobile gibi oyuncuların online bir şekilde savaştıkları ve hedefe ilerledikleri bir oyundur. Ağır grafikler içerse de günümüz teknolojisi ile birlikte çok akıllı telefonun bu oyunu kaldırdığını söyleyelim. Asıl konumuza dönecek olursak Call Of Duty ne kadar internet harcıyor sizler için test edip paylaşıyoruz.

Call Of Duty Mobile Ne Kadar İnternet Yer?

Call Of Duty Mobile Ne Kadar İnternet Harcar? Sorusu oyun severler tarafından oldukça çok sorulan bir konu haline gelmiştir. Son dönemlerde PUBG Mobile oyunundan sonra oldukça rağbet gören bu oyun birçok kişi tarafından takdir ile karşılaşmıştır. Sizler için oyunu farklı cihazlardan test ederek ne kadar internet tükettiğine dair araştırmamızı sunacağız. Bunun yanı sıra PUBG Mobile internet tüketimi ve Call Of Duty internet tüketimini karşılaştırmanız açısından https://www.aylakbilgin.com/pubg-mobile-ne-kadar-internet-harcar-600/ yazımızdan PUBG Mobile internet tüketim verilerine ulaşabilirsiniz.

Call Of Duty Mobile Ne Kadar İnternet Yer?

Call Of Duty Mobile Ne Kadar İnternet harcar, genel anlamda cevaplamak gerekirse yapmış olduğumuz denemelerde en düşük görüntü kalitesinde oynayacağınız  Call Of Duty Mobile 1 saatlik oyun için 20 mb internet tüketmektedir. Mikrofon açık ve görüntü kalitesi çok ideal bir şekilde oynadığınız da ise bu rakam 30 mb’lik bir seviyeye kadar ulaşmaktadır. Burada dikkat etmeniz ve hesaba katmanız gereken bir nokta bulunmaktadır. Belirli bir internet kotanız bulunuyor ise ilk olarak oyunun indirilmesi ve ayarların yüklenmesi neredeyse 2 GB yakın olmaktadır. Bizler hazır yüklenmiş bir oyun üzerinde bu testi gerçekleştirdik. Bunu da hesaba katarak kotanızı belirlemeniz sizlerin faydasına olacaktır.

Call Of Duty Mobile 1 Oyun Ne Kadar İnternet Harcar?

Call Of Duty Mobile 1 oyun ne kadar internet harcar dedik ve sizler için test ederek bir oyunun ne kadar veri tükettiğini tespit ettik. Mikrofon açık ve ortalama bir görüntü seviyesinde 1 maçlık oyunun yaklaşık olarak 10 mb internet tükettiğini gördük. Bu ise bu kadar güzel efektlere sahip olan ve kaliteli bir oyun için oldukça güzel bir rakamdır. Günlük olarak bu oyunda 4 maç yaptığınızı ve 2 saatinizi ayırdığınızı düşünürsek yaklaşık olarak 50 mb bir internet tüketiminiz olacaktır. Fakat bu durum cihazlardan cihazlara farklılık göstermektedir. Bunu da göz önünde bulundurmanızı öneririz.

Call Of Duty Mobile Kaç mb Yer?

Call Of Duty Mobile kaç mb yer, yazımızda belirttiğimiz üzere bir oyun yaklaşık olarak 10 mb yemektedir. Oyunun sağlamış olduğu kalite ve efektlerde göz önünde bulundurulduğunda bu rakamın oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Aylık ise yaklaşık olarak 2 GB bir internet ayırmanız ve günlük olarak 1-2 saat bu oyunu oynamanız fazlası ile yetecektir.

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.